Gömeç Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (Esenler)
Gömeç
İSTANBUL (Alibeyköy)
Gömeç
İSTANBUL (Esenler)
Gömeç
İSTANBUL (Alibeyköy)
Gömeç
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
GÖMEÇ
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
GÖMEÇ

Gömeç Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Balıkesir - 10

Telefon Alan Kodu

266

Otogar Sayısı

0

Balıkesir ilinin Ege denizi kısmında yer alan Gömeç ilçesi, turizm dünyasına sağladığı katkıları ve zeytinyağı ile ünlü bir ilçedir.

Kuzeyinde Edremit Körfezi ve Burhaniye İlçesi, güneyinde Ayvalık İlçesi ve batısında Edremit Körfezi bulunan ilçede, aynı zamanda ünlü Turkuaz ve Artur yazlık siteleri yer almaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde bir hayli kalabalık bir nüfusa sahip olan Gömeç, Ayvalık ile Burhaniye arasında kalmaktadır.

Balıkesir il merkezine 94 km. uzaklıkta yer alan ilçe Erken Çağ dönemlerinden bu yana yerleşim yeri olarak tarih kaynaklarında yer almaktadır. Daha önceleri “Passawanda” ve “Kisthene” isimleriyle anılan yerleşim yeri, günümüzün popüler tatil beldelerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

2015 nüfus sayımlarına göre nüfusu 12,768 olan Gömeç’e ulaşım, Balıkesir otobüs bileti alınarak şehir merkezinden ve çevre ilçelerden hareket eden araçlarla sağlanabilmektedir.

Gömeç’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Balıkesir otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

biletbayi.com Kullanıcılarının Gömeç Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...