Giresun Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (Esenler)
GİRESUN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
GİRESUN
İSTANBUL (Esenler)
GİRESUN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
GİRESUN
İSTANBUL
GİRESUN
Alibeyköy
GİRESUN
İSTANBUL (Esenler)
GİRESUN
İSTANBUL
GİRESUN

Giresun Hakkında

Plaka Kodu

28

Telefon Alan Kodu

454

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin doğu Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun, Antik Çağlardan kalma bir kenttir.

Roma ve Bizans imparatorluklarına tanıklık etmiş yönleriyle tarih kaynaklarında adını geçirten kent, doğası ve tabiatıyla müthiş bir görünüme sahiptir. Batısında Ordu, güneybatısında Sivas, güneydoğusunda Erzincan, doğusunda Gümüşhane ve kuzeydoğusunda da Trabzon illeri ile çevrili olan kent, tarihi kalıntılarıyla birlikte modern yapılanmaların da fazlasıyla görüldüğü bir şehirdir.

İl plaka kodu 28 olan Giresun'un nüfusu 2015 verilerine göre 128,779 olduğu tespit edilmiştir.

Karayolu taşımacılığında gayet olumlu bir kent olan Giresun'a özellikle çevre illerden gelenlerin otobüs ile yolculuğu tercih etmeleri, günlük otobüs giriş-çıkışlarının yüksek olmasını sağlamaktadır. Sitemizden Giresun otobüs bileti araması yaptırarak en uygun fiyatlarla seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz.

Giresun'a nasıl gidilir?

Giresun otobüs bileti veya Giresun yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Giresun otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Giresun Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Giresun Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Giresun Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Giresun Otobus Bileti Almak için Giresun Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Giresun Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ünye - Giresun 35 TL
İstanbul - Giresun 130 TL
.
Hazırlanıyor...