Finike Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
FİNİKE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
FİNİKE

Finike Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Antalya - 7

Telefon Alan Kodu

242

Otogar Sayısı

0

Akdeniz bölgesinin turistik açıdan en çok tercih edilen ili Antalya’nın bir ilçesi olan Finike, Finikeliler tarafından M.Ö 500’lü yıllarda kurulan bir yerleşim yeridir.

Doğuda Kumluca, kuzeyde Elmalı, kuzeybatıda Kaş ve batıda da Demre ile komşu olan ilçe, günümüz turizm dünyasında en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında yer almaktadır.

Gerek tarihi güzellikleri ve gerekse de doğal alanları ile kendine hayran bırakan bir yapısı ile turizm dünyasına nam salan Finike’nin ekonomisi, turizm ile birlikte turfanda sebzecilik ve narenciye üzerinedir.

2015 verilerine göre 46.817 nüfusa sahip olan ilçeye ulaşım oldukça kolaydır. Antalya otobüs bileti rezervasyonu yaptırılarak ulaşılabilen ilçeye, aynı zamanda şehir merkezinden hareket eden ilçe minibüsleriyle de ulaşılabilmektedir.

Finike’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Antalya otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Finike Otobus Firmaları

Finike Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Finike Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Finike Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Finike Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Finike Otobus Bileti Almak için Finike Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Finike Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Mersin - Finike 100 TL
Denizli - Finike 70 TL
Adana - Finike 120 TL
.
Hazırlanıyor...