Eynesil Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
EYNESİL
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
EYNESİL
İSTANBUL
Eynesil
Alibeyköy
Eynesil
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
EYNESİL
İSTANBUL
Eynesil
İSTANBUL
Eynesil
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
EYNESİL

Eynesil Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Giresun - 28

Telefon Alan Kodu

454

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun’un Eynesil ilçesi, Trabzon sınırının son ilçesidir. M.Ö 1500 yıllarına dayanan geçmişi ile tarih kaynaklarında yer alan yerleşim yerinin kurucuları Hititlerdir.

300 yıl kadar Hititlerin egemenliği altında kalan Eynesil, bu dönemden sonra Frigya İmparatorluğunun egemenliğine girmiştir. Persliler, Pontos Krallığı, Kapadokya Krallığı, Roma İmparatorluğu, Trabzon İmparatorluğu gibi önemli medeniyetlere beşiklik eden Eynesil, 1461’de Osmanlı imparatorluğunun egemenliği altına girmiştir.

Tarım ve hayvancılığa dayanan bir ekonomiye sahip olan Eynesil, doğal güzellikleriyle de görülmesi gereken yerlerden biridir. Giresun il merkezine 63 km. uzaklıkta yer alan ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 12,928 olarak belirlenmiştir.

Giresun otobüs bileti alarak şehirden hareket eden Eynesil minibüsleriyle ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Eynesil’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Giresun otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Eynesil Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Eynesil Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Eynesil Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Eynesil Otobus Bileti Almak için Eynesil Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Eynesil Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Tokat - Eynesil 90 TL
.
Hazırlanıyor...