Elazığ Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
ELAZIĞ
İSTANBUL
ELAZIĞ
İSTANBUL
ELAZIĞ
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ELAZIĞOTOGAR
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
ELAZIĞOTOGAR
İSTANBUL
ELAZIĞ
İSTANBUL
ELAZIĞ
İSTANBUL
ELAZIĞ

Elazığ Hakkında

Plaka Kodu

23

Telefon Alan Kodu

424

Otogar Sayısı

0

Eski adıyla "Elaziz" olan Elazığ, milattan öncesi yıllarına dayanan bir şehirdir.

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan kentin, Hazar Gölü ya da halk dilinde "Hazar Denizi"ne sahip olması özellikle de yerli turistler tarafından yaz aylarında buraya gelmelerini etkilemektedir. Daha önceleri yollarının bozuk olmasından dolayı karayolu taşımacılığı pek tercih edilmese de günümüz modern yapılanmaları sayesinde çok daha olanaklı yolculuk gerçekleştirilmektedir.

İl plaka kodu 23 olan Elazığ, 2014 nüfus sayımlarına göre 412,220'tür. Şehrin kendine has gelenek ve göreneklerinin olmasının yanında, doğal ve tarihi güzellikleri de bulunmaktadır. Harput Köprüsü, tarihi olarak en çok bilinen yerlerden biridir. Bununla birlikte mağaraları da incelenmeye değer yönleridir.

Sitemizden Elazığ otobüs bileti aratması yaparak şehre sefer düzenleyen otobüs firmaları arasından en uygun otobüs bileti fiyatlarını görebilirsiniz.

Elazığ'a nasıl gidilir?

Elazığ otobüs bileti veya Elazığ yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Elazığ otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Elazığ Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Elazığ Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Elazığ Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Elazığ Otobus Bileti Almak için Elazığ Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Elazığ Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Elazığ 125 TL
Ankara - Elazığ 80 TL
İzmir - Elazığ 130 TL
Bursa - Elazığ 140 TL
Antalya - Elazığ 180 TL
Hazırlanıyor...