Düziçi Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Düziçi
İSTANBUL
Düziçi
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
DÜZİÇİ
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
DÜZİÇİ

Düziçi Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Osmaniye - 80

Telefon Alan Kodu

328

Otogar Sayısı

0

Akdeniz bölgesinde yer alan Düziçi, Osmaniye ilinin bir ilçesidir. Bölgenin yerleşim yeri olması uzun dönemler öncesine dayanmaktadır.

İlk yerleşimin Geç Hititler döneminde olduğu tahmin edilen ilçenin kuruluşu ise Harun Reşid dönemine aittir. Ankara’ya kadar gelen Sultan Harun Reşid, güzergahı üzerinde yer alan ve Abbasilerin yönetimi altında olan Şugur-u Saimiye topraklarını fethederek bölgenin hâkimi olmuştur. İlçe sınırlarında Harun Reşid’in ismini taşıyan bir kale bulunmaktadır. I. Dünya Savaşı sırasında Fransız işgali altında kalan Düziçi ilçesi, 1920’de işgalden kurtulmuştur. 2015 nüfus sayımına göre 80,691 nüfusa sahip olduğu tespit edilen Düziçi, Osmaniye il merkezine 32 km. uzaklıkta yer almaktadır.

Düziçi’ne nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Osmaniye otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Düziçi Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Düziçi Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Düziçi Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Düziçi Otobus Bileti Almak için Düziçi Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Düziçi Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Düziçi 110 TL
Ankara - Düziçi 70 TL
Mersin - Düziçi 40 TL
Adana - Düziçi 40 TL
Konya - Düziçi 70 TL
.
Hazırlanıyor...