Düzce Hakkında Bilgi

Plaka Kodu

81

Telefon Alan Kodu

380

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin batı Karadeniz bölümünde yer alan Düzce, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle ön planda olan şehrimizdir.

Türkiye'nin 81. İli olan Düzce'nin tarihi M.Ö. 1390-800 yılları arasında hüküm süren Hititler'e kadar uzanmaktadır. Yerleşim yeri olarak kullanılmaya başlandıktan sonra çok farklı medeniyetlere beşik olan şehir, günümüze gelindiğinde modern bir kent olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yapılan yol çalışmaları, şehir hayatından yapılan düzenlemeler ve diğer olanaklar sayesinde, şehir çok daha kaliteli bir yaşam yeri haline gelmiştir. İl plaka kodu 81 olan Düzce'nin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 355.549'dur.

Çevre illerden gelenlerin tercih ettikleri otobüs yolculuğu, yollarının yapılı olmasından dolayı oldukça rahat bir şekilde geçmektedir. Sitemizden de yararlanarak Düzce otobüs bileti bulabilir, firmaları karşılaştırarak en ucuz otobüs bileti fiyatlarından istifade edebilirsiniz.

Düzce'ye nasıl gidilir?

Düzce otobüs bileti veya Düzce yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Düzce otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Düzce Otobus Firmaları

Düzce Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Düzce Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Düzce Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Düzce Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Düzce Otobus Bileti Almak için Düzce Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Düzce Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Esenler - Düzce 45 TL
İstanbul - Düzce 45 TL
Ankara - Düzce 50 TL
Çorlu - Düzce 90 TL
Beylikdüzü - Düzce 45 TL
Hazırlanıyor...