Düzce Otobüs Seferleri

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
DÜZCE
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
DÜZCE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
DÜZCE
42 Evler
DÜZCE
Alibeyköy
DÜZCE
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
DÜZCE
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
DÜZCE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
DÜZCE
Düzce Hakkında

Karadeniz bölgesinin batı Karadeniz bölümünde yer alan Düzce, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle ön planda olan şehrimizdir.

Türkiye'nin 81. İli olan Düzce'nin tarihi M.Ö. 1390-800 yılları arasında hüküm süren Hititler'e kadar uzanmaktadır. Yerleşim yeri olarak kullanılmaya başlandıktan sonra çok farklı medeniyetlere beşik olan şehir, günümüze gelindiğinde modern bir kent olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yapılan yol çalışmaları, şehir hayatından yapılan düzenlemeler ve diğer olanaklar sayesinde, şehir çok daha kaliteli bir yaşam yeri haline gelmiştir. İl plaka kodu 81 olan Düzce'nin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 355.549'dur.

Çevre illerden gelenlerin tercih ettikleri otobüs yolculuğu, yollarının yapılı olmasından dolayı oldukça rahat bir şekilde geçmektedir. Sitemizden de yararlanarak Düzce otobüs bileti bulabilir, firmaları karşılaştırarak en ucuz otobüs bileti fiyatlarından istifade edebilirsiniz.

Düzce'ye nasıl gidilir?

Düzce otobüs bileti veya Düzce yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Düzce otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Düzce Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...