Denizli - Çameli Otobüs Biletleri

5236 KM

Süre

00:00 SAAT

En Ucuz Fiyat

0 TL
Arama yaptığınız güzergahta herhangi bir sefer bulunamamaktadır. Dilediğiniz güzergaha en yakın Alternatif Rotaları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Biletbayi.com olarak, Denizli'dan Çameli'a en ucuz otobüs seferlerini ve en önemli otobüs firmalarını sizler için bir araya topladık. Gitmek istediğiniz güzergah üzerinde otobüs sefer saatleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en uygun fiyatı bulabilirsiniz.
Denizli Hakkında

Ege bölgesinin incilerinden biri olan Denizli, tekstil ürünleri ve horozu ile meşhur ilimizdir.


Turizm dünyasınca da çok fazla tercih edilen kent, Pamukkale termalleri ile meşhurdur. Kentin geçmişi oldukça uzun dönemler öncesine dayanmaktadır. Tarih kaynaklarında yer alan bilgileri incelediğinizde ve şehirde tarihi kalıntılara göz attığınızda da bu gerçeği net bir şekilde görebilirsiniz.

Turistik kent Denizli, modern destinasyonların en çok görüldüğü yerlerdendir. İl plaka kodu 20 olan kentin 2015 itibarıyla 993.442 nüfusa sahip olduğu tespit edilmiştir.

Otobüs yolculuğu için oldukça ideal bir kent olan Denizli'ye özellikle yaz aylarında sık sık seferler düzenlenmektedir. Ucuz otobüs bileti arayanlar, sitemizden Denizli otobüsü aratması yaparak rahatlıkla yolculuk yapabilirler.

Denizli'ye nasıl gidilir?

Denizli otobüs bileti veya Denizli yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Denizli otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Çameli Hakkında

Ege bölgesinin kuzeydoğusunda yer alan Denizli’nin en güneyinde yer alan Çameli ilçesi, il merkezine en uzak ilçelerden biridir.

Alabalığı, elması, fasülyesi, patatesi, fındığı ve cevizi ile ünlü olan ilçe, serin yaylaları ile de ön plana çıkmaktadır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu ilçenin coğrafi yapısı bazı yerlerde yayla tipi olarak görülse de bazı yerler dalgalı karaktere sahiptir.

Yöresel kıyafet ve el sanatları konusunda gelişmiş bir ilçe olan Çameli, kendine has kültürü ile ön plana çıkan bir ilçedir. Denizli il merkezine 112 km. uzaklıkta yer alan ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 18,422 olarak hesaplanmıştır.

Denizli otobüs bileti alarak şehir merkezinden hareket eden Çameli minibüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir.

Çameli’ne nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Denizli otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Çameli Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...