Çorlu Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ÇORLU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ÇORLU
İSTANBUL (Esenler)
Çorlu
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ÇORLU
İSTANBUL(Esenler)
Çorlu
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ÇORLU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ÇORLU
İSTANBUL
Çorlu

Çorlu Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Tekirdağ - 59

Telefon Alan Kodu

Otogar Sayısı

0

Türkiye’nin Marmara bölgesinde, Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olan Çorlu, milattan öncesi yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir.

İlçenin adı, farklı dönemlerde değişik şekillerden anılmıştır. "Tzarylus", "Tzurulum", "Tzurulus", "Tzurule", "Tschurla", "Tziraltum" gibi isimlerle tarih kaynaklarında yer alan Çorlu, Bizans döneminde peyniri ile meşhur bir yer olduğu için “Peynir kasabası” anlamında olan “Tribiton” adı ile anılmıştır. Tekstil sektöründe bir hayli ilerlemiş olan Çorlu, İstanbul sınırlarında yer almaktadır. 2015 nüfus sayımına göre 245,588 nüfusa sahip olduğu tespit edilen ilçe, Tekirdağ il merkezine 42 km. uzaklıktadır.

Çorlu’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Tekirdağ otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.
 
 

Çorlu Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Çorlu Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Çorlu Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çorlu Otobus Bileti Almak için Çorlu Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Çorlu Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Gemlik - Çorlu 100 TL
Mersin - Çorlu 180 TL
Balıkesir - Çorlu 110 TL
.
Hazırlanıyor...