Çeşme Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

İzmir - 35

Telefon Alan Kodu

232

Otogar Sayısı

0

Türkiye’nin Ege bölgesinde, İzmir’in en çok turist çeken ilçesi olan Çeşme, özellikle yaz aylarında yurtiçi ve yurtdışından gelen turistlerin uğrak noktasıdır.

Türkiye turizmine önemli bir katkı sağlayan ilçe, tarihi yerleri, doğal güzellikleri ve turistik alanlarıyla dikkat çekici bir yerdir. Milattan öncesi yıllara uzanan tarihi ile günümüze kadar gelen Çeşme, birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde farklı dönemlere ait izlerin yer aldığı ilçe, bu yönüyle bir hayli dikkat çeken bir noktadır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünü bir arada yakalamak isteyenler, yaz dönemlerinde tatilleri için burayı tercih etmektedirler. 2015 nüfus sayımına göre 39,243 nüfusa sahip olan Çeşme, İzmir il merkezine 85 km. uzaklıkta yer almaktadır.

Çeşme’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz İzmir otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Çeşme Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Çeşme Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Çeşme Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çeşme Otobus Bileti Almak için Çeşme Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Çeşme Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Çeşme 115 TL
Bursa - Çeşme 100 TL
Hazırlanıyor...