Çankırı Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
ÇANKIRI
İSTANBUL
ÇANKIRI

Çankırı Hakkında Bilgi

Plaka Kodu

18

Telefon Alan Kodu

376

Otogar Sayısı

0

İç Anadolu bölgesinde kalan Çankırı, M.Ö yıllarına dayanan bir geçmişe sahiptir

Tarihte adı "Çangırı" veya "Çengiri" olarak da geçen şehir, Roma, Bizans imaparatorlukları gibi çok önemli egemenliklerin altında kalan bir kenttir. Günümüze gelince modern yapılanmaların en iyi şekilde görüldüğü bir şehir olan Çankırı'nın plaka kodu 18'dir. 2014 nüfus sayımına göre kentin nüfusu 125.961'dir.

Çankırı'ya nasıl gidilir?

Ulaşım bakımından oldukça kolay ulaşıma sahip olan Çankırı'ya çevre illerden gelenlerin genel olarak tercih ettikleri yöntem otobüs ile yolculuktur. Sitemizden Çankırı otobüs bileti araması yaparak en ucuz otobüs bileti ile şehri gezebilirsiniz.

Çankırı otobüs bileti veya Çankırı yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Çankırı otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Çankırı Otobus Firmaları

Çankırı Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Çankırı Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Çankırı Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Çankırı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çankırı Otobus Bileti Almak için Çankırı Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Çankırı Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Çankırı 25 TL
İstanbul - Çankırı 90 TL
Esenler - Çankırı 90 TL
Gebze - Çankırı 95 TL
Kastamonu - Çankırı 30 TL
Hazırlanıyor...