Bolu Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BOLU
Alibeyköy
BOLU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BOLU
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BOLU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BOLU
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BOLU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BOLU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BOLU

Bolu Hakkında

Plaka Kodu

14

Telefon Alan Kodu

374

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinde yer alan ve İstanbul ile sınır olan Bolu, M.Ö 1200'lü yıllarda bütün Hitit toprakları gibi Friglerin hükümranlığı altında idi.

MÖ 1200'lü yıllarda bütün Hitit toprakları gibi Friglerin hükümranlığı altında idi. Bu dönemden sonra çok sayıda egemenliğin gelip geçtiği kent, günümüze gelinceye kadar birçok medeniyete tanıklık etmiştir.

Turizm dünyasında önemli bir konuma sahip olan Bolu'da en popüler yer Abant Gölü ve çevresidir. Dört mevsim ziyaret edilebilen Abant, doğanın mükemmel manzaralarını ayaklar altına sermektedir. İl plaka kodu 14 olan Bolu'nun nüfusu, 2014 verilerine göre 195.357'tir.

Ulaşım açısından stabil olan kente çevre illerden ve Türkiye'nin dört bir yanından otobüs firmaları sefer düzenlemektedirler. Uygun fiyata otobüs bileti bulmak için sitemizden Bolu otobüs bileti alternatiflerini değerlendirerek seyahat edebilirsiniz.

Bolu'ya nasıl gidilir?

Bolu otobüs bileti veya Bolu yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Bolu otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Bolu Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...