Bingöl Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
BİNGÖL
İSTANBUL
BİNGÖL
İSTANBUL
BİNGÖL
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BİNGÖL
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BİNGÖL
İSTANBUL
BİNGÖL
İSTANBUL
BİNGÖL
İSTANBUL
BİNGÖL

Bingöl Hakkında

Plaka Kodu

12

Telefon Alan Kodu

426

Otogar Sayısı

0

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl, çok uzun dönemler öncesine dayanan tarihi ile bilinmektedir.

Doğal güzellikleri Karadeniz bitki örtüsünü andıran kentin en bilinen yerlerinden biri "Yüzen Ada" olarak tabir edilen bölümdür. 1944 yılına kadar adı "Çapakçur" olan kent, Erzurum - Muş sınırında Varto ilçesinde yer alan "Bingöl Dağı"ndan esinlenilerek isim değişikliğine uğramıştır.

Plaka kodu 12 olan Bingöl'ün 2015 nüfus sayımı verilerine göre, 108,267 nüfusu bulunmaktadır. Doğu Anadolu bölgesinden şehre gelenler, otobüs ile seyahat etmeyi daha çok tercih ederler. Ulaşım açısından herhangi bir sorunu olmayan şehre gitmek için sitemizden Bingöl otobüs bileti avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Bingöl'e nasıl gidilir?

Bingöl otobüs bileti veya Bingöl yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Bingöl otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Bingöl Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Bingöl Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bingöl Otobus Bileti Almak için Bingöl Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Bingöl Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Siverek - Bingöl 60 TL
Ordu - Bingöl 160 TL
Adana - Bingöl 150 TL
.
Hazırlanıyor...