Besni Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Besni
İSTANBUL
Besni

Besni Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Adıyaman - 2

Telefon Alan Kodu

416

Otogar Sayısı

0

Adıyaman’ın batısında kalan Besni ilçesi, Orta Çağ dönemlerinden kalan bir yerleşim yeridir.

Tarihi kaynaklarda, ilçenin adı farklı şekillerde anılmaktadır. Arapça Bahasna, Süryanice Bet Hesna ve Behesna, Ermenice Behesni, Behesdin ve Behisni, Osmanlıca Behisni, Behesne, Besne ve Besni şeklinde anılan ilçe, Adıyaman’ın köken olarak en uzun dönemlerine tanıklık eden ilçelerinden biridir.

Modern hayatın kendini göstermesiyle birlikte yapılan yol çalışmaları sayesinde ilçeye ulaşım, çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir. Doğayla bütün halde olan Besni’nin nüfusu 2015 sayımlarına göre 75,041 olarak hesaplanmıştır.

Adıyaman şehir merkezinden hareket eden otobüs ve minibüslerle ilçeye ulaşmak oldukça kolaydır.

Besni’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Adıyaman otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Besni Otobus Firmaları

Besni Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Besni Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Besni Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Besni Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Besni Otobus Bileti Almak için Besni Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Besni Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Antalya - Besni 150 TL
.
Hazırlanıyor...