Bergama Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BERGAMA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BERGAMA
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BERGAMA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BERGAMA
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BERGAMA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BERGAMA

Bergama Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

İzmir - 35

Telefon Alan Kodu

232

Otogar Sayısı

0

Ege bölgesinin turistik destinasyonların en önemli kenti İzmir’in bir ilçesi olan Bergama, Hititler dönemine kadar uzanan bir geçmişe sahiptir.

İlçe tarihinin net olarak hangi dönemlere dayandığı bilinmese de bazı tarihçiler, isim değerlendirmesinde bulunurken, “Bergama” adının kelime anlamının Hititlerden geldiğini ve “yüksek yer” anlamında kullanıldığı bildirilmektedir. Doğuda Kınık, batıda Dikili, güneyde Aliağa, kuzeyde ise Balıkesir ve Manisa illeri ile çevrili olan Bergama, tatilcilerin sık uğradıkları bir yerleşim yeridir. 2015 nüfus sayımına göre 101,917 nüfusa sahip olduğu tespit edilen Bergama, İzmir’e 106 km. uzaklıktadır.

Bergama’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz İzmir otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Bergama Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Bergama Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Bergama Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bergama Otobus Bileti Almak için Bergama Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Bergama Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Esenler - Bergama 120 TL
.
Hazırlanıyor...