Batman Otobüs Seferleri

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
BATMAN
İSTANBUL
BATMAN
İSTANBUL
BATMAN
İSTANBUL
BATMAN
İSTANBUL
BATMAN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BATMAN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BATMAN
İSTANBUL
BATMAN
Batman Hakkında

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman, bölgenin küçük illerinden biri olmasına rağmen, petrol yatakları ve tarihi yerlerinin olmasından dolayı turizm ve ticaret dünyasında önemli bir konuma sahiptir.

Kısa sürede gelişmelerle kendinden söz ettiren şehirde, modern yapılanmalar hızla artmaya devam ediyor. Yol çalışmaları, yeni konutlar ve yaşanabilir alanların tesis edilmesi, şehrin daha da gelişmesi açısından faydalı olmuştur.

Hasankeyf, dünyaca bilinen bir yer olmasıyla birlikte UNESCO (Dünya Mirasları Listesi)'da yer almaktadır. İl plaka kodu 72 olan şehrin nüfusu 2014 sayımlarına göre 547,581'dir.

Çok sayıda otobüs firmasının her gün sefer düzenlediği il, diğer illerle bağlantı noktasında oldukça iyi konumdadır. Sitemizden sunduğumuz en ucuz otobüs bileti ayrıcalıklarını değerlendirerek firmaların sunmuş olduğu fiyatlar arasından en uygununu seçebilir, Batman otobüs bileti alternatiflerini değerlendirerek şehre yolculuk yapabilirsiniz.

Batman'a nasıl gidilir?

Batman otobüs bileti veya Batman yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Batman otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Hazırlanıyor...