Bartın Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BARTIN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BARTIN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BARTIN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BARTIN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BARTIN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BARTIN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BARTIN

Bartın Hakkında

Plaka Kodu

74

Telefon Alan Kodu

378

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin batı bölümünde yer alan Bartın, Türkiye'nin deniz trafiğine tek uygun deresine sahiptir.

"Bartın Çayı" olarak adlandırılan dere, şehrin ulaşımına katkıda bulunduğu gibi doğal güzellikler bakımından da değer katmaktadır. Tarihi geçmişi Antik Çağ dönemine kadar uzanan Bartın'ın bu dönemdeki adının "Parthenios" olduğu tarihi kaynaklarda yer almaktadır.

Roma, Hitit ve Bizans dönemleri gibi önemli evrelerden geçen şehir, günümüzün modern yapılanmalarına en iyi şekilde ayak uydurmaktadır. İl plaka kodu 74 olan Bartın'ın nüfusu, 2015 sayımına göre 147,472'dir.

Şehre çevre illerden ulaşımı sağlayan çevreyolu, stabil durumda olduğu için Karadeniz bölgesi başta olmak üzere diğer bölgelerden gelenlerin otobüs yolculuğunu tercih etmelerini etkilemektedir.

Bartın'a nasıl gidilir?

Sitemizden de Bartın otobüs bileti seçeneklerini değerlendirirken firmaların sunmuş oldukları fiyatları karşılaştırarak en ucuz otobüs bileti ile yolculuk yapabilirsiniz.

Bartın otobüs bileti veya Bartın yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Bartın otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Bartın Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...