Bandırma Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BANDIRMA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BANDIRMA
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BANDIRMA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BANDIRMA
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BANDIRMA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BANDIRMA
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
BANDIRMA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
BANDIRMA

Bandırma Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Balıkesir - 10

Telefon Alan Kodu

266

Otogar Sayısı

0

Marmara bölgesinde kalan Balıkesir’in Marmara bölgesi tarafında kalan ilçesi Bandırma, geçmiş dönemden günümüze gelene kadar önemli bir ilçe olmayı başarmaktadır.

İlçe, gelişmişlik bakımından Türkiye’nin en gelişmiş ilçesi olarak bilinmektedir. Balıkesir’in üçüncü büyük ilçesi olma özelliğine sahip olan ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 146,688 olarak belirlenmiştir. Tarihi kaynaklarda “Kizikos, Panderma, Panormos” gibi isimlerle anıldığı görülen Bandırma, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir yerleşim yeridir.

Büyük İskender, Roma, Bizans gibi önemli medeniyetlere ev sahipliği yapan ilçe, daha sonra Osmanlı egemenliği altına girerek Türk topraklarına dahil edilmiştir.

Balıkesir il merkezinden 79,5 km. uzaklıkta yer alan ilçeye ulaşım, Balıkesir otobüs bileti alınarak merkezden hareket eden ilçe minibüsleri, Bandırma’ya hareket eden feribot noktalarından ve çevre illerden gerçekleştirilebilmektedir.

Bandırma’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Balıkesir otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Bandırma Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Bandırma Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Bandırma Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bandırma Otobus Bileti Almak için Bandırma Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Bandırma Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Bandırma 100 TL
Ankara - Bandırma 65 TL
Ceyhan - Bandırma 140 TL
Sakarya - Bandırma 105 TL
Konya - Bandırma 100 TL
.
Hazırlanıyor...