Aydın Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
AYDIN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
AYDIN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
AYDIN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
AYDIN
İSTANBUL (Esenler)
AYDIN
İSTANBUL (Alibeyköy)
AYDIN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
AYDIN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
AYDIN

Aydın Hakkında

Plaka Kodu

9

Telefon Alan Kodu

256

Otogar Sayısı

0

Uzun soluklu tarihi ile Ege bölgesinin en yaşanılır kentlerinden biri olan Aydın, Antik çağlara kadar uzanan bir tarihe sahiptir


M.Ö. 25000 yıllarında Hititler döneminde gelişmeye başlayan kent, 8. Yüzyılda Lidyalılar zamanında en parlak dönemlerini yaşamıştır. Kentin çevresinde çok sayıda tarihi buluntunun izi günümüze kadar ulaşmış ve dünya turizmi açısından önemli bir yere sahip olmuştur.

Modern yapılanmaların kendini gösterdiği Aydın'da ulaşım oldukça rahat bir seviyededir. Çevre illerden gelen otobüslerin sayısında, yaz aylarında oldukça artış görülmektedir. Türkiye'nin en kalabalık yirminci şehri olan Aydın'da 2015'te yapılan nüfus sayımında elde edilen verilere göre kentin nüfusu 1.053.506 olarak belirlenen kentin plaka kodu 09'dur.

Aydın'a yolculuk yaparken rahat etmek için sitemizden Aydın otobüs bileti aramasını yaparak alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Aydın'a nasıl gidilir?

Aydın otobüs bileti veya Aydın yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Aydın otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Aydın Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...