Avanos Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Avanos
İSTANBUL
Avanos
İSTANBUL
Avanos
İSTANBUL
Avanos

Avanos Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Nevşehir - 50

Telefon Alan Kodu

384

Otogar Sayısı

0

İç Anadolu bölgesinde, Nevşehir’in bir ilçesi olan Avanos, Eski Tunç Çağı’na kadar uzanan bir geçmişe sahiptir.

İlçede yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında elde edilen buluntular da bu gerçeği gözler önüne sermektedir. Hititler döneminden günümüzde kadar çömlekçiliğin devam ettiği Avanos, bu yönüyle hem ülkemizde hem de dünya genelinde bir unvana sahip olmayı başarmıştır. Kızılırmak’ın ilçeye yakın noktadan geçmesi, topraklarının verimli olmasını sağlamaktadır. İlçede yer alan tarihi yapıtlar, kervansaray ve camiler, ilçenin geçmiş tarihini yakından tanımak için ideal gezi noktalarıdır. 2015 nüfus sayımına göre 33,328 nüfusa sahip olduğu tespit edilen Avanos, Nevşehir il merkezine 18 km. uzaklıktadır.

Avanos’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Nevşehir otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Avanos Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Avanos Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Avanos Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Avanos Otobus Bileti Almak için Avanos Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Avanos Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Kayseri - Avanos 18 TL
Aksaray - Avanos 30 TL
.
Hazırlanıyor...