Ataşehir Hakkında Bilgi

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

İstanbul - 34

Telefon Alan Kodu

212,216

Otogar Sayısı

0

Ataşehir, Türkiye’nin Marmara bölgesinde, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer almaktadır.

2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinin bazı mahallelerini bünyesine katarak yeni bir ilçe olma statüsünü kazanmıştır. Tarihi geçmişi bölge ile aynı dönemlere uzanan ilçe, modern yapılanmaların en iyi görüldüğü yerleşim yerlerinden biridir. Kayış Dağı yakınlarında yer alması, ilçeye farklı bir güzellik katmaktadır. İş hayatının Anadolu yakasında en yoğun olarak seyrettiği ilçe olan Ataşehir, nüfus bakımından da kısa sürede büyümüştür. 2015 sayımlarına göre ilçenin nüfusu, 419,368 olarak belirlenmiştir. Ataşehir’in İstanbul’a uzaklığı 26 km’dir.

Ataşehir’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz İstanbul otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Ataşehir Otobus Firmaları

Ataşehir Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Ataşehir Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Ataşehir Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Ataşehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ataşehir Otobus Bileti Almak için Ataşehir Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Ataşehir Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Ataşehir 45 TL
İzmir - Ataşehir 80 TL
Bursa - Ataşehir 35 TL
Eskişehir - Ataşehir 60 TL
Akkuş - Ataşehir 135 TL
Hazırlanıyor...