Artvin Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (Esenler)
ARTVİN
İSTANBUL (Esenler)
ARTVİN

Artvin Hakkında

Plaka Kodu

8

Telefon Alan Kodu

466

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin tarihi uzun ve farklı egemenlikler altında kalan şehirlerinden Artvin, günümüz modern yapılanmalarından en çok etkilenen ve yapılan düzenlemelerle yaşanabilir en güzel kentlerden biridir.


Çoruh vadisinin sol yamacında kurulan şehir, Ortaçağ kentlerinden biridir. Kurulduğu dönemden günümüze gelinceye kadar pek çok egemenlik burada hüküm sürmüştür. Tarihi kalıntılarını incelediğinizde de bu detayı net bir şekilde görebilirsiniz.

2015 nüfus sayımı verilerine göre 168.370 nüfusu olan kentin plaka kodu 08'dir. Ulaşım açısından karayolunda herhangi bir sorun olmaması, çevre illerden kente gelenlerin otobüs ile yolculuk yapmalarını etkilemektedir. Sitemizden Artvin otobüs bileti satın alarak kolaylıkla seyahat edebilirsiniz.

Artvin'e nasıl gidilir?

Artvin otobüs bileti veya Artvin yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Artvin otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Artvin Otobus Firmaları

Artvin Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Artvin Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Artvin Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Artvin Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Artvin Otobus Bileti Almak için Artvin Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Artvin Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Adana - Artvin 200 TL
Bursa - Artvin 260 TL
Ankara - Artvin 180 TL
Diyarbakır - Artvin 180 TL
Trabzon - Artvin 60 TL
Hazırlanıyor...