Akdağmadeni Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
AKDAĞMADENİ
İSTANBUL
Akdağmadeni
İSTANBUL
Akdağmadeni
Alibeyköy
Akdağmadeni
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
AKDAĞMADENİ
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
AKDAĞMADENİ
İSTANBUL
Akdağmadeni
İSTANBUL
Akdağmadeni

Akdağmadeni Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Yozgat - 66

Telefon Alan Kodu

354

Otogar Sayısı

0

Yozgat’a bağlı olan Akdağmadeni, doğal ve tarihi güzellikleriyle birçok noktadan ziyaretçi çekmektedir. Otobüsle ulaşabileceğiniz Akdağmadeni ilçesine birçok farklı firma seyahat hizmet sunmakta.

Akdağmadeni’ne yapacağınız yolculuklar için tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında; Gülen Turizm, Ses Turizm, Kâmil Koç, Öz Sivas Seyahat ve daha birçok otobüs firması seçeneğiniz bulunuyor.

Biletbayi.com aracılığıyla yukarıda belirttiğimiz tüm firmaların seferlerini görüntüleyip, sefer saatlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Dilediğiniz seferi seçerek firmaların araç modellerini, araç içi hizmetlerini ve koltuk düzenini rahatlıkla inceleyebilir ve araçtaki yerinizi otogara gitmeye gerek kalmadan anında kestirebilirsiniz.

İç Anadolu bölgesinde, Yozgat’a bağlı bir ilçe olan Akdağmadeni, maden yataklarının yer aldığı Akdağ’dan adını almıştır. 

İlçe, Akdağ eteklerinde kurulduğu ve maden bulunduğu için bu ismi aldığı öne sürülmektedir. Karasal Karadeniz iklimine sahip olan ilçenin bitki örtüsü bozkırdır. Sarıçam, ardıç, yabani fındık, alaç ve palamut ağaçlarının sık görüldüğü ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 44,326 olarak hesaplanmıştır. Akdağmadeni, Yozgat il merkezine 104 km. uzaklıkta yer almaktadır.

Akdağmadeni’ne nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Yozgat otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Akdağmadeni Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Akdağmadeni Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Akdağmadeni Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Akdağmadeni Otobus Bileti Almak için Akdağmadeni Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Akdağmadeni Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Akdağmadeni 100 TL
Sivas - Akdağmadeni 20 TL
Ankara - Akdağmadeni 45 TL
İzmit - Akdağmadeni 100 TL
Kayseri - Akdağmadeni 35 TL
Hazırlanıyor...