BİLETBAYİ.COM HAKKINDA

Dünyanın her yerine seyahat etme imkanı sunduğumuz Biletbayi.com sitemizde, müşteri yanlısı hizmetlerimizle daha iyi yararlanmaları konusunda gerekli desteği sağlamaktayız. Firmalar arasında fiyat karşılaştırması, güzergah bilgileri, gidilecek yer hakkında genel bilgiler (gezilecek yerler, kültür ve eğlence, yeme-içme, alışveriş) sunularak, yabancısı olunan şehirde daha rahat gezmek adına hizmet sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen Havayolları firmaları ile anlaşmalı olarak hizmet sunduğumuz www.biletbayi.com adresimizde, kullanıcılarımızın seyahatte özgür kalmalarını sağlayarak, daha kapsamlı arama yapmalarına yardımcı oluyoruz. Bu da daha keyifli bir yolculuk için en güzel zeminlerden biridir. Fiyat karşılaştırması, kapsamlı aramalar ve daha fazlasına sahip olan platformumuz, müşterilerinin rahatı adına gerekli tüm işlemleri yasal zemin çerçevesinde oturtmuştur.

Biletbayi.com’da uçak bileti ararken, gün, hafta, ay ve yıl olarak istediğiniz tarihlerde uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Kapsamlı aramalar yaparak uygun fiyatlarla bilet bulma ayrıcalıklarına sahip olmakla birlikte, güzergah hakkında sunduğumuz bilgileri inceleyerek, gidilecek yer hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Seyahat etme kolaylıklarına sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği www.biletbayi.com otobüs bileti, İDO bileti, tren bileti ve uçak bileti online rezervasyon hizmetleri ile yolculuğu keyfe dönüştürmek adına gerekli tüm çalışmaları yapıp, alt yapısını oluşturmuştur. İlk defa gidilecek yerler hakkında bilgi almak, gidilen şehrin genel yapısı hakkında fikir sahibi olmak adına bilet rezervasyonu yaptırabileceğiniz sitemizden, şehirlerin ve ülkelerin gezilecek yerleri hakkında bilgi alabilir, istikametiniz üzerinde görebileceğiniz güzellikleri değerlendirebilirsiniz.

Keyifli yolculuklar…

 

Biletbayi.com Misyonu

 

Müşteri memnuniyeti, ilkeli çalışma prensibi, anında çözüm odaklı hizmetleri sunmak adına kadrosunun gerekli eğitim ve disipline sahip olunması hususunda hassasiyet sahibi olan www.biletbayi.com ile yolculuğun kolaylaşmasını sağlamaktayız. Fiyat karşılaştırmaları, gidilen yönlere ait genel bilgiler, gidiş-dönüş hakkında bilinmesi gerekenler, kampanya ve promosyon uçak biletleri hakkında bilgi sunmayı günlük görev bilinci ile sürekli olarak kullanıcılarına sunmayı misyon edinen firmamız ile dilediğiniz gibi seyahat etmenin keyfine varacaksınız.

Seyahat bileti sektöründe bilinen ve tanına bir isim olma yolunca harcanması gereken emeklerden geri durmayarak, hizmet alanında aktif bir şekilde rol alan Biletbayi.com, tüm gelişmeleri ve sektöründe yaşanan değişiklikleri yerinde ve zamanında değerlendirerek kullanıcılarını bilgilendirmek üzere çalışmalarını yürüten bir seyahat aracılığı firmasıdır.

 

Biletbayi.com Vizyonu

 

Daha kaliteli hizmet sunmak, seyahatte özgürlüğün keyfini kullanıcılarına sunmak adına yeni gelişmeleri takip ederek bunu da kullanıcılarına en hızlı şekilde ulaştırmanın yöntemleri hakkında sürekli yeni çalışmalara imza atmak, Biletbayi.com vizyonu içerisinde yer almaktadır. Uygun fiyatlar, Havayolları firmalarında geniş ağa sahip olan www.biletbayi.com sürekli en iyisini yapma noktasında gerekli çalışmaları yürütmeye devam edecektir.

Seyahatte kolay seçeneklere sahip olmak, dünyanın tüm havalimanlarına sefer düzenleyen firmalar arasında karşılaştırma yapmak ve daha kaliteli hizmetlere imza atarak kullanıcılarımıza sunmak adına gerekli tüm çalışmalara yer vermeye devam edeceğiz.

 

TATİL REHBERİ TRUZİM VE TİCARET İTHİLAT İHRACAT A.Ş
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Ali Ay Sok.  No:2 Kat:4  Daire:11 Atayol Plaza Ataşehir/İstanbul

Ticaret Sicil No: 72049-5

Kozyataği Vergi Dairesi 8310439581
Mersis No: 0831043958100013
Kep E-posta: [email protected]

 

Bizimle İletişime Geçin

Bizi Arayın: 0(850) 430 4 430

.
Hazırlanıyor...