GİZLİLİK POLİTİKASI

Güvenli yolculuk yapmanın doğru adresi Biletbayi.com, site kullanıcılarının www.biletbayi.com web sitesine sunmuş oldukları kişisel bilgileri, üçüncül kişilerle kesinlikle paylaşmamakta olup, kullanıcı bilgilerini ticari ya da farklı bir amaçla satmamaktadır.

Biletbayi.com web sitesinde oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında, sorunu çözmek adına kullanıcının IP adresinin incelenmesi hakkına sahip olup sadece amacı doğrultusunda kullanmaktadır.

Siteye üye olunurken, kullanıcının bilgilerini doğru şekilde girmesi zorunludur (isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri vs.) ancak Biletbayi.com, bu bilgileri sadece gerekli zamanlarda kullanmaktadır. Bilgilendirme mailleri, rezervasyon sırasında ve sonrasında oluşabilecek sorunlar durumunda, promosyon ve kampanyalı (uçak bileti, otobüs bileti, İDO bileti, hızlı tren bileti) biletlerin haberini vermek için kullanmaktadır.

www.biletbayi.com, farklı internet web sitelerinin link ve bannerlerini reklam amacı ile sitenin bazı yerlerinde kullanabilir, ancak reklamı yapılan sitenin gizlilik politikası, üyelik sözleşmesi veya diğer yerlerinde meydana gelebilecek olası problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

Üyelik esnasında verilen kişisel bilgiler, Biletbayi.com güvencesi ve sorumluluğu altında olup, çalışma ağı dışında olan herhangi bir web sitesine ya da üçüncü kişiyle kesinlikle paylaşmaz. Ancak bazı durumlarda kişisel bilgilerin paylaşım hakkını saklı tutar. Bu tip durumlar aşağıda belirtilmiştir.

Zaman zaman www.biletbayi.com hakkında web sitesi dahilinde yapılan anketlere katılım gösteren üyelerin bilgileri sadece gerekli olan kısımları (ad, soyadı) çalışma ağı içerisinde olan istatistik değerleri inceleme kurulu ile paylaşır.

Gizlilik Politikası maddeleri, www.biletbayi.com ve kullanıcının menfaatleri üzerinde düşünülerek hazırlanmış olup, yayınlandığı tarihten itibaren geçerliliğini korur. Gerekli durumlarda “Gizlilik Politikası” maddelerini değiştirip revize etme hakkını Biletbayi.com saklı tutar.

Biletbayi.com kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek, indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek için “üyelik” esnasında verilen bilgileri kullanarak (telefon, mail) kullanıcılarına bilgi sunmaktadır. Bunun haricinde sitemizde yer alan diğer haberlerden yararlanmak için “E-Bülten” bölümüne kayıt olabilirsiniz.

Kullanıcı, dilediği zaman “E-Bülten, mail, telefon” reklamlarına karşı kendini koruma altına alma hakkına sahiptir. Mail yoluyla gelen maillerin gelmesini önlemek için gelen mailin altında E-mail reklamlarının iptali ile ilgili verilen linke tıklayarak aboneliğini iptal etme hakkına sahiptir.

www.biletbayi.com web sitesine kayıt olurken verdiğiniz GSM (cep telefonu) numarasına gelen bilgilendirme ve reklam SMS’lerini almamak için, SMS’in sonunda verilen numaraya istenen ibareyi yazarak gönderdikten sonra Biletbayi.com tarafından gelen reklamları engelleyebilirler.

Biletbayi.com web sitesinin müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına oluşturduğu “E-Bülten” uygulamasından çıkmak için de yine e-mail adresinize gelen mailin altındaki ilgili linki tıklayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

.
Hazırlanıyor...